De Vleesbijbel van Gertjan Kiers ligt nog maar net in de winkels of de herdruk is in de maak. Het is het juiste moment voor een boek alls dit. 'Om bewustzijn te vergroten en om helder te krijgen waar vlees vandaan komt, maar ook om fantastische recepten van minder gangbare delen van dieren te presenteren. We gooien te veel weg en dat is zonde.' Lees meer »
Kom je wel eens in de Rotterdamse Boekhandel Donner en vind je dat Astrid Holleeders boek Judas een ereprijs verdient? Breng dan tot 10 april je stem uit in de winkel en maak kans op een boekenbon ter waarde van 25 euro! Lees meer »
Het was al bekend dat Ivo Victoria en Arnon Grunberg meedoen met een leesclub op het Das Mag Festival, maar nu kun je je ook opgeven voor de leesclub over Lieveling van Kim van Kooten. Lees meer »
Vandaag op de redactie van het populaire tv-programma BinnensteBuiten met Victoriasoezen (recept uit het boek) gevierd dat het gelijknamige kookboek is verschenen. Lees meer »
Mais oui! De Franse rechten voor Judas, de bestseller van Astrid Holleeder, zijn vandaag verkocht aan Editions Du Sous Sol (onderdeel van Seuil), uitgever van fenomenale true crime (Mark Bowden/Killing Pablo, Roberto Saviano/Gomorrah) en fictie (Julian Barnes, Don DeLillo, Gabriel Garcia Marquez, om maar een paar namen te noemen). Lees meer »
Afgelopen woensdag verscheen het boek Nederlandse jihadisten, geschreven door terrorisme-experts Edwin Bakker en Peter Grol. Het boek doet veel stof opwaaien, onder meer in het NRC , het AD, De Telegraaf op NOS.nl en in verschillende tv-programma's. Lees meer »
Graham Swift staat met Moeders Zondag op de shortlist van de Walter Scott Prize for Historical Fiction. De prestigieuze Britse prijs wordt sinds 2010 jaarlijks uitgereikt aan een historische roman. Lees meer »
Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: